Перейти до основного вмісту

Програма розрахунку вікон WinCalc

Програма розрахунку вікон WinCalc

Представляємо Вам програмний продукт для автоматизації виробництва віконно-дверних конструкцій з ПВХ та алюмінію.

Переваги нашої програми: простота в роботі, виняткова гнучкість налаштування, якісний модуль оптимізації розкрою, робота з будь-яким автоматичним обладнанням та, що особливо важливо, безкоштовна дилерська версія.

Зупинимось більш детально на перевагах даного програмного продукту:

Оптимізація виробництва

Програма розрахунку вікон WinCalc

Виробничі можливості програми дозволять вийти Вашому підприємству на новий якісний рівень роботи.

WinCalc дозволяє економити близько 5%-6% профілю за рахунок функції оптимізації розкрою профілів (близько $1000 на місяць при випуску 25 конструкцій на день), що на великих та середніх обсягах виробництва сприяє повній окупності фінансових вкладень у програмне забезпечення за один або кілька місяців, та надалі призводить до отримання додаткового прибутку за рахунок зменшення відходів на виробництві. Крім того, використання оптимізації сприяє збільшенню об'єму продукції, що випускається.

Можливість виведення будь-якої інформації на етикетку дозволяє відмовитися від усієї документації та креслень (у тому числі і від списку фурнітури) за рахунок виведення скорочених найменувань тільки тих елементів та опцій, які залежать від розмірів даної конструкції.

Система нумерації комірок для склопакетів на ділянці скління дозволить максимально скоротити час пошуку пакета, а за наявності вільних площ у цеху знизити цей час до нуля.

Гнучкість налаштування розрахунку ціни

Програма розрахунку вікон WinCalc

Кожен товар чи група товарів може мати свій коефіцієнт націнки чи фіксовану ціну.

Конфігуратор програми дозволяє налаштувати найскладніший механізм формування ціни на виріб. Наприклад, використовувати різні групи знижок, вносити витрати на випуск продукції та віртуальні елементи, додавати націнки на нестандартні конструкції тощо.

Обмеження та попередження при розрахунках

Програма розрахунку вікон WinCalc

Гнучкість розрахункового механізму дозволяє заборонити розрахунок тих конструкцій, які Ваша компанія з певних причин не виготовляє.

Програма дозволяє виділити позиції, які Ви виготовляєте, але за певних умов. При цьому розрахунок конструкцій проводиться, але користувач отримує попередження про відсутність гарантії на цю конструкцію, яке згодом виводиться на комерційну пропозицію. Ця можливість допоможе підприємству майже повністю відмовитися від погодження запуску у роботу замовлень.

Зручність роботи для менеджера

Програма розрахунку вікон WinCalc

Простота роботи з програмою дозволить новій людині в найкоротший термін навчитися прораховувати замовлення. Система побудови конструкцій максимально захищає користувача-початківця від елементарних помилок. Програма автоматично веде добір профілів конструкції залежно від обраної профільної системи, типу конструкції, склопакета, ламінації та інше. Таким чином менеджеру не обов'язково володіти технічною інформацією, достатньо вибрати конфігурацію виробу, задати розміри і вибрати параметри для отримання правильної ціни.

У програмі реалізовані автоматичні функції обробки замовлень, такі як зміна профільної системи, фурнітури, склопакетів, що дозволяє змінити потрібні параметри та отримати нову пропозицію без створення заново.

Можливість обміну замовленнями електронною поштою дозволить скоротити документообіг між виробником та дилером, а також зменшити час обробки замовлень.

Будь-який друкований звіт (комерційна пропозиція, креслення тощо) можна зберігати в одному з найпоширеніших форматів (наприклад, PDF), що дозволяє ефективно обмінюватися інформацією в електронному вигляді з клієнтами та партнерами, у яких не встановлено цю програму.

Робота з автоматичним обладнанням

Програма дозволяє робити вивантаження на обладнання з ЧПУ будь-яких виробників. Наприклад, пилки, зварювальні комплекси, обробні центри тощо.

Впровадження

Усі модулі програми поставляються з послугою віддаленого налаштування за участю спеціаліста Вашої компанії. Робота здійснюється на комп'ютері замовника під повним контролем наших спеціалістів. Даний підхід дозволяє в найкоротший термін отримати повністю налаштований та впроваджений продукт з урахуванням усіх вимог замовника.

У процесі налаштування спеціаліст замовника проходить навчання роботі у програмі та надалі буде готовий до самостійного обслуговування ПЗ.

За рахунок вбудованої технології FastReport можливе налаштування не лише бази даних, а й друкованих звітів та скриптів обробки інформації.

Оновлення та підтримка

У вартість ПЗ включено 1 рік оновлень та 3 місяці підтримки після впровадження ПЗ.

Замовник самостійно може змінювати усі налаштування бази даних та здійснювати розробку звітів та документації, звичайно при наявності працівників відповідної кваліфікації.

Документація по налаштуванню ПЗ доступна в online-режимі на нашому сайті.

Зв'язок із іншими системами

За рахунок відкритої бази даних та технології OLE програма WinCalc успішно інтегрується у будь-які системи обліку. Як приклад, наша власна система обліку на базі BAS.

Демо-версія

https://vsgroup.ua/downloads/wincalcdemo.exe